alt

חדשות וארועים

פינה מקצועית עם חבר הנהלה- יעקב סינדרובסקי
alt
04/05/21
ובפינתנו המקצועית שוחחנו השבוע עם יעקב סינדרובסקי- סמנכ"ל ומנהל מחוז דרום ב4 שנים האחרונות ובסך הכל עובד בגדיש כבר 30 שנה! הישג מדהים לכל הדעות. יעקב עבד במגוון תפקידים בגדיש לאורך השנים ועם מגוון לקוחות. כמהנדס אזרחי יש לו 38 שנות וותק בתחום ההנדסה, בניהול ביצוע ותכנון.

שאלנו את יעקב מספר שאלות מעניינות:

1) תן טיפ למישהו בתחילת הדרך :

מכיוון שבתחום ההנדסה האזרחית עובדים עד גיל מבוגר מאד, יש זמן להתמקצע. אני ממליץ לא למהר לקפוץ מתפקיד לתפקיד , אלא בכל תפקיד לנסות להיות פרק זמן יחסית ממושך, כדי לקבל ניסיון בתחומים שונים, מול מזמיני עבודה ופרויקטים שונים –זה יתרום לעובד מאד בטווח הרחוק .

2) ממה אתה הכי נהנה בעבודה? מה מניע אותך?

ההנאה בעבודה השתנתה עם הזמן ועם השינויים בתפקיד. בתחילה נהניתי מהעשייה והביצוע -לראות מקום ריק ושומם מתפתח למקום עם תשתיות, כבישים, מבנים, שכונות וכו, ובשנים האחרונות, בתפקידי ניהול רוחביים, אני נהנה לראות את החבר'ה הצעירים לומדים ומתקדמים ועובדים לצידי.

3) מה האתגר הכי גדול עבורך?

האתגר הכי גדול עבורי בתור מנהל הוא שאנשים טובים מקצועיים ואיכותיים יישארו בצוות שלי ולא יחפשו הרפתקאות במקום אחר, אז זה התפקיד שלי לספק להם אצלי את הלמידה, ההתפתחות וההנאה מהעבודה.

4) אם איזה מכשול או קושי התמודדת ואיך?

המכשול הכי גדול היה להוכיח גם לעצמי וגם לאחרים, שחוץ מלהיות מהנדס טוב אתה גם צריך לדעת להיות מנהל טוב.

5) איפה אתה רואה את עצמך בהמשך? איזה פרויקט או תפקיד היית רוצה לעשות בהמשך?

אני מאד אוהב את התפקיד הנוכחי שלי, כחבר הנהלה בכירה עם ראיה רחבה ואסטרטגית

6) איזה שינוי היית מאחל לענף שלנו?

ישנם הרבה תחומים ונושאים ששיטות העבודה בהן מאוד ישנות ועובדים עדיין כמו שעבדו לפני 50 שנה. הייתי מאחל לענף שלנו להתקדם ולהיות יותר טכנולוגי וחדשני

7) מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?

להיות אופטימי !בסוף הכל מסתדר .כל שינוי וקושי הוא רק לטובה, ולפעמים שינוי הוא לא תמיד נעים בהתחלה אבל חשוב להיות אופטימי.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?

לא לשכוח שחוץ מממדים כמותיים כספיים, אנחנו עובדים עם אנשים ויש לזכור שאנחנו אנשים לפני הכל.

תודה ליעקב על הראיון ועל תרומתו האינסופית להצלחתה של גדיש, מקוים שנהנתם מחוכמתו, אנחנו נהנים ממנה כל יום(:

חזרה לכתבות ואירועים

חדשות ואירועים נוספים

הדרך לביצוע פרויקטים במהירות ובקלות – חברה מנהלת. מאמר דעה בכלכליסט
הדרך לביצוע פרויקטים במהירות ובקלות – חברה מנהלת. מאמר דעה בכלכליסט
כתבה | 17/03/21
חברה מנהלת – מה זה אומר? הכל תחת מטריה אחת, גדיש מנהלת עבור הלקוח את כל העבודה, החל משלב התב"ע ועד לשלב הביצוע, כולל ההתקשרויות, החוזים, הערבויות וכו' .
פינה מקצועית עם חבר הנהלה- משה בנג’ו
פינה מקצועית עם חבר הנהלה- משה בנג’ו
כתבה | 19/11/20
קבוצת גדיש מושתתת על הון אנושי איכותי ביותר וזאת אחת הסיבות המרכזיות להצלחתנה מזה שנים רבות. מעת לעת נציג בפניכם ראיון אישי קצר עם אנשי הקבוצה הנהדרים שלנו. בחרנו לפתוח עם מי שמוביל את קבוצת גדיש כיום, מנכ"ל הקבוצה אינג' משה בנג'ו.
יום גיבוש מטה 08.06.2021
יום גיבוש מטה 08.06.2021
אירוע | 08/06/21
לאחר שנה בה לא נפגשנו במסגרת ימי גיבוש, שבוע עבר נפגשו כל עובדי המטה ליום גיבוש בו ערכנו סדנת בישול. הקבוצה נפגשה בשעות הבוקר בבית שימור יפיפה בתל אביב יפו –”מבשלים חוויה” והתנסו בסדנה איטלקית שכללה : פסטות, פיצות, יין טוב ועוד…. במסגרת יום הגיבוש, כהרגלה של קבוצת גדיש, ציינו את המצטיין/ת מטה שלנו- רונית […]