alt

חדשות וארועים

פינה מקצועית עם חבר הנהלה- יעקב סינדרובסקי
alt
04/05/21
ובפינתנו המקצועית שוחחנו השבוע עם יעקב סינדרובסקי- סמנכ"ל ומנהל מחוז דרום ב4 שנים האחרונות ובסך הכל עובד בגדיש כבר 30 שנה! הישג מדהים לכל הדעות. יעקב עבד במגוון תפקידים בגדיש לאורך השנים ועם מגוון לקוחות. כמהנדס אזרחי יש לו 38 שנות וותק בתחום ההנדסה, בניהול ביצוע ותכנון.

שאלנו את יעקב מספר שאלות מעניינות:

1) תן טיפ למישהו בתחילת הדרך :

מכיוון שבתחום ההנדסה האזרחית עובדים עד גיל מבוגר מאד, יש זמן להתמקצע. אני ממליץ לא למהר לקפוץ מתפקיד לתפקיד , אלא בכל תפקיד לנסות להיות פרק זמן יחסית ממושך, כדי לקבל ניסיון בתחומים שונים, מול מזמיני עבודה ופרויקטים שונים –זה יתרום לעובד מאד בטווח הרחוק .

2) ממה אתה הכי נהנה בעבודה? מה מניע אותך?

ההנאה בעבודה השתנתה עם הזמן ועם השינויים בתפקיד. בתחילה נהניתי מהעשייה והביצוע -לראות מקום ריק ושומם מתפתח למקום עם תשתיות, כבישים, מבנים, שכונות וכו, ובשנים האחרונות, בתפקידי ניהול רוחביים, אני נהנה לראות את החבר'ה הצעירים לומדים ומתקדמים ועובדים לצידי.

3) מה האתגר הכי גדול עבורך?

האתגר הכי גדול עבורי בתור מנהל הוא שאנשים טובים מקצועיים ואיכותיים יישארו בצוות שלי ולא יחפשו הרפתקאות במקום אחר, אז זה התפקיד שלי לספק להם אצלי את הלמידה, ההתפתחות וההנאה מהעבודה.

4) אם איזה מכשול או קושי התמודדת ואיך?

המכשול הכי גדול היה להוכיח גם לעצמי וגם לאחרים, שחוץ מלהיות מהנדס טוב אתה גם צריך לדעת להיות מנהל טוב.

5) איפה אתה רואה את עצמך בהמשך? איזה פרויקט או תפקיד היית רוצה לעשות בהמשך?

אני מאד אוהב את התפקיד הנוכחי שלי, כחבר הנהלה בכירה עם ראיה רחבה ואסטרטגית

6) איזה שינוי היית מאחל לענף שלנו?

ישנם הרבה תחומים ונושאים ששיטות העבודה בהן מאוד ישנות ועובדים עדיין כמו שעבדו לפני 50 שנה. הייתי מאחל לענף שלנו להתקדם ולהיות יותר טכנולוגי וחדשני

7) מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?

להיות אופטימי !בסוף הכל מסתדר .כל שינוי וקושי הוא רק לטובה, ולפעמים שינוי הוא לא תמיד נעים בהתחלה אבל חשוב להיות אופטימי.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?

לא לשכוח שחוץ מממדים כמותיים כספיים, אנחנו עובדים עם אנשים ויש לזכור שאנחנו אנשים לפני הכל.

תודה ליעקב על הראיון ועל תרומתו האינסופית להצלחתה של גדיש, מקוים שנהנתם מחוכמתו, אנחנו נהנים ממנה כל יום(:

חזרה לכתבות ואירועים

חדשות ואירועים נוספים

פינה מקצועית עם חבר הנהלה- עוזי חדד
פינה מקצועית עם חבר הנהלה- עוזי חדד
כתבה | 21/01/21
והפעם בפינתנו המקצועית ערכנו ראיון אישי עם עוזיאל חדד- סמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי. עוזיאל עובד בקבוצת גדיש החל משנת 2008, ומשמש סמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי מזה כ-3 שנים. עוזיאל ענה לנו על מס' שאלות, שהתשובות שלהם השאירו בנו הרבה נקודות למחשבה(:
פינה מקצועית עם חברת הנהלה-גל בלונדר
פינה מקצועית עם חברת הנהלה-גל בלונדר
כתבה | 20/05/21
הפעם בפינתו המקצועית נערך ראיון עם גל בלונדר, סמנכ"לית משאבי אנוש, איכות ובטיחות בקבוצת גדיש, בתפקידה הנוכחי כשנתיים וחצי. גל התחילה דרכה בעולם ההנדסה האזרחית כבר בשנת 2006, ויש לה ניסיון בתפקידי ניהול משאבי אנוש בחברות הנדסה, חברות קבלניות ואף בחברה בינלאומית בתחום מוצרי הצריכה.
השקת מיתוג קבוצת גדיש החדש
השקת מיתוג קבוצת גדיש החדש
אירוע | 27/06/21
שבוע השקת הלוגו החדש של קבוצת גדיש, עליו עמלנו מספר חודשים, יצא לדרך. הלוגו החדש מסמל עבורנו התחדשות, צמיחה ופתיחת דלתות ללקוחות ולשותפויות חדשות שבדרך! השבוע התחיל בחשיפת הלוגו המרגשת שערך בנג’ו המנכ”ל לעובדים ב”live”, ותקשור הלוגו החדש במייל לכלל הלקוחות שלנו ששמחו יחד איתנו. במקביל דאגנו להחלפת השלטים במשרדים ובאתרים, חילקנו השבוע בכל הסניפים […]