מובילים בתחום ניהול הפרויקטים

מגוון שירותים הנדסיים

קבוצת גדיש הנדסה וניהול היא מהקבוצות הגדולות והמובילות בישראל בניהול פרויקטים הנדסיים. גדיש הוקמה בשנת 1979 ומאז ועד היום היא מעניקה, תחת קורת גג אחת, מגוון שירותים הנדסיים בתחום התשתיות והבניה.

קבוצת גדיש בעלת ניסיון מצטבר של מעל ארבעים שנה, ומתגאה בהקמת פרויקטים משמעותיים ומרכזיים בכל רחבי מדינת ישראל.

יו״ר והבעלים של קבוצת גדיש הינו מר אפי שורקה. דירקטוריון הקבוצה כולל את תא״ל במיל׳ אביגדור קהלני, תא״ל במיל׳ חיים ברק ודר׳ צביקה ציקליק. מנכ"ל הקבוצה הינו אינג' משה בנג'ו, אל"מ במיל'.

גדיש שומרת על דירוג גבוה במדד "דאנס אנד ברדסטריט" לחברות הניהול וממוקמת במקום השני לשנת 2022 מבין חברות הניהול המובילות בישראל.

גדיש שומרת על דירוג גבוה במדד "דאנס אנד ברדסטריט" לחברות הניהול וממוקמת במקום השני לשנת 2022 מבין חברות הניהול המובילות בישראל.

בשביל לעשות דברים גדולים, צריך קבוצה גדולה ומנוסה

קבוצת גדיש מאגדת בתוכה קשת פעילות רחבת היקף החל משלב ניהול סטטוטורי, ניהול תכנון, ניהול ביצוע לרבות פיקוח צמוד, וכלה ביכולת הקבוצה לספק מענה הוליסטי לכלל שירותי הניהול ההנדסי.

בזכות מאות  עובדים קבועים מקצועיים ומנוסים המספקים, כל אחד בתחום התמחותו, שירות איכותי ללקוחות הקבוצה, מצליחה גדיש לעמוד במשימות מורכבות ויעדים קפדניים בסטנדרט גבוה במיוחד.

הקבוצה מנהלת מעל 100 פרויקטים בשנה, בהיקף שנתי של 1.5-2 מיליארד ₪.

דיוק וחדשנות

הקבוצה מספקת ללקוחותיה מענה כולל לכלל צורכי הלקוח, החל משלב הרעיון והתכנון וכלה בסיום הפרויקט. בכל שלב בעבודה מוקדשת תשומת לב לפרטים הקטנים, לחיסכון בעלויות, לעמידה באיכות ובלוחות הזמנים שהוגדרו.

לגדיש מערכות מחשוב מתקדמות המאפשרות ניהול ידע מידע ובקרה, וצוותי PMO מנוסים המעניקים תמיכה מלאה ללקוחות.

תחומי ההתמחות מהם נהנים לקוחותינו

תחבורה – כבישים, גשרים, רכבות ועוד
תשתיות-שכונות חדשות ואזורי תעשיה
טיפול במים ושפכים
גז ואנרגיה
שכונות מגורים
מבני ציבור, מרכזים מסחריים ובתי מלון
ניהול סטטוטורי
תיירות וארכיאולוגיה
מתקני ספורט ותרבות
עבודות מיוחדות עבור משרד הביטחון
יזמות והתחדשות עירונית

חזון החברה

.קבוצת גדיש תהא הקבוצה המובילה בתחום ניהול הפרויקטים ההנדסיים, קבוצה יוזמת וחדשנית

,ארגון שאנשיו פועלים מתוך מקצועיות, שליחות וגאווה לאומית, חשיבה יצירתית, תוך שקיפות .אמינות ומחויבות בלתי מתפשרת ללקוחותיה

.תשמש בית חם לאנשיה, תוך מתן דגש על מימוש עצמי, פיתוח ויחס אישי

מימוש עצמי
משפחתיות
מקצועיות וחדשנות
שירותיות
שקיפות ואמינות
מחויבות
המוניטין שלנו

המוניטין שלנו

גדיש זכתה בשמה הטוב במהלך השנים בזכות הקפדה על רמה בינלאומית ועבודה בהתאם לתקני האיכות המחמירים ביותר. לקבוצה תעודת 9001-2015 ISO.

בזכות הון אנושי, יחס חם ואישי, הקשבה לצרכי הלקוח והקפדה על עבודה מקצועית ולפי הנהלים, גדיש זוכה לתת שירות ללקוחות רבים המשתייכים למגוון ענפים במשק הישראלי: משרדי ממשלה, עיריות, נמלי תעופה, מבנים ציבוריים, מרכזי ספורט ועוד.

ההון האנושי

ההון האנושי של קבוצת גדיש מהווה, ללא ספק, את פניה של הקבוצה. תפיסת עולם זו מהווה את הבסיס בבניית היכולות של הקבוצה ומכתיבה את האיתור והגיוס של טובי אנשי המקצוע בענף.

הקבוצה מפעילה תכנית הדרכה מקיפה במטרה להכשיר כל אחת ואחד מעובדיה ומנהליה, לביצוע תפקידם על הצד הטוב ביותר ובהתאם למתודולוגיית הניהול הייחודית של הקבוצה.
את תכנית ההדרכה משלימה פעילות חברתית ענפה, אשר יחדיו מהוות את עמוד התווך בבניית היכולת המקצועית של הקבוצה.

הטיפוח וגאוות היחידה הופכים את הקבוצה ל״משפחת גדיש״. שאיפתנו היא לבסס מערכת יחסים מתמשכת עם עובדינו, המושתת על שביעות רצון הדדית ומתן מרחב להתפתחות אישית. אנו פועלים לטפח כל עובד על בסיס אישי, לתגמלו ולקדמו על בסיס ביצועיו, כישוריו והשקעתו, ולאפשר לו להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל האישי.