עובדים עם החברות המובילות בארץ

בין לקוחותינו

alt
"

חברת גדיש וצוות הניהול המקצועי העובד מולנו, משתפים פעולה באופן מלא עם צוות תוכנית אב לתחבורה ועם גורמים נוספים שפועלים עבור תוכנית אב, עבור עמידה באיכות מקצועית ועמידה בלו"ז במכרזי התכנון והביצוע. משבח את אופן ארגון וניהול העבודה והרמה המקצועית של חברת גדיש וצוות המהנדסים שעובד אתנו.

אינג' ציון מטלון
מנהל אגף תכנון - תוכנית אב לתחבורה
"

ניהול פרויקט בתווך העירוני, ביצוע עבודות תשתית, אספלט, עפר, גשרים, פיתוח נופי, הסדרי תנועה, מערכות תת קרקעיות, התנהלות מול גופי תשתית, תאורה, שילוט ועוד וכל זה במקצועיות וברמת שירות גבוהה ולשביעות רצוננו…

טוביה זברצ'יק
ממונה על ביצוע תשתיות תחבורה והסכמי חלף, עירית ירושלים
"

הצוות שנשנה ע"י חברת גדיש בשיתוף משרד הביטחון עמד בדרישות המזמין בכל תחומי הפעילות ההנדסית בתחום הבנין, מערכות והחשמל. לאור האמור לעיל ברצוני להביע את הערכתי על השירות ושיתוף הפעולה שאנו מקבלים מחברת גדיש, מהצוות של החברה באתר, ועל כן המלצתי למזמיני עבודה נוספים.

אלי גולדמן
מנהל פרויקטים בכיר, משרד הבטחון
"

המנהלת (אופנידן) מהווה גורם מקצועי לביצוע בקרת תכנון, תהליגי רישוי, בקרה על הביצוע וניהול חוזי התקשרויות וחשבונות. ברצוני להביע את הערכתי והמלצתי על גדיש בפני כל.

אמיר שואח
מנהל אחראי, אגף ג הנדסה, נתיבי  איילון
"

חברת גדיש באמצעות מנהליה בשכונת הפארק , מבצעת את עבודתה באיכות מצוינת, ברמה מקצועית גבוהה, הבנת הפרויקט והובלתו, רמת שירות מעולה, אכפתיות ולא פחות חשוב נאמנות לפרויקט ויכולת לרתום את כל הגורמים השותפים לשיתוף פעולה פורה ויחסי עבודה תקינים ונעימים. ממליץ מאוד על עבודה עם חברת גדיש.

דודי ליפשיץ
ראש מערך הבניה הציבורית, עיריית באר שבע
"

חברת גדיש, בתפקידה כחברה מנהלת של משרד הכלכלה, בפיתוח אזורי תעשייה נותנת מענה לסוגיות באופן מהיר, מקצועי ואיכותי למול דרישות המשרד, צרכי היזמים והסוגיות בשטח.

משה צייזלר
מנהל תחום פיתוח תשתיות ותקציבים, משרד הכלכלה והתעשייה
"

חברת גדיש, כגורם ביצוע מטעם משרד הכלכלה, מובילה תכנון ופיתוח של כ-50 אזורי התעשייה ברחבי הארץ- בצפון, במרכז ובדרום. באזורים אשר באחריותה פועלת החברה במקצועיות ונותנת מענה בזמינות גבוהה לגורמי המשרד.

רן קויתי
מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים-משרד הכללה והתעשיה
"

חברת גדיש מציגה שותפות גורל ,הבנה עמוקה של האתגר ומורכובתו..בראשם אשת מקצוע מקומית המחויבת ללקוח…..החברה ותיקה, בעלת צוות מנוסה ובעלת קשרים ענפים מול הרשויות….אנו נהנים מרמה מקצועית ואיכות שירות מהגבוהים שיש…

אבי כהן
מנכ"ל החברה הכלכלית  באילת
"

הקבוצה מכירה היטב את ירושלים ואת אתגרי העבודה בעיר, ומבצעת את עבודתה במקצועיות תוך עמידה בלוחות זמנים וזמינות מלאה.

זוהר זולר
מנכ"ל צוות תכנית אב לתחבורה ירושלים
קבוצת גדיש מזמינה נותני שירות מקצועיים להירשם למאגר היועצים.
הצטרפו למאגר הספקים
alt