alt

חדשות וארועים

פינה מקצועית עם חבר הנהלה- עוזי חדד
alt
21/01/21
והפעם בפינתנו המקצועית ערכנו ראיון אישי עם עוזיאל חדד- סמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי. עוזיאל עובד בקבוצת גדיש החל משנת 2008, ומשמש סמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי מזה כ-3 שנים. עוזיאל ענה לנו על מס' שאלות, שהתשובות שלהם השאירו בנו הרבה נקודות למחשבה(:

1. תן לנו טיפ למישהו בתחילת דרכו:

חריצות ועבודה קשה חשובים מאד, אבל מה שיהפוך אותך לשונה ולמוביל היא הסקרנות, ההקשבה. כל הזמן ללמוד ולקבל עוד ידע. כפי שנאמר "ידע זה כוח".

2. ממה אתה הכי נהנה בעבודה? מה מניע אותך?

עצם העשייה, הסיפוק ממנה. גם הגיוון במשימות היומיומית, וכמובן סביבת העבודה וצוות העובדים.

3. מה האתגר הכי גדול עבורך?

אתגרים יש אינסוף. האתגרים הגדולים ביותר שאנו כהנהלה מתמודדים איתם הם שמירה ושיפור של רווחיות הקבוצה. כמובן להמשיך ולשמר את שמה האיכותי והמקצועי של קבוצת גדיש בכל התחומים בהם היא נוגעת.

4. עם איזה מכשול או קושי התמודדת ואיך?

אני מאמין גדול במשפט "מה שלא הורג אותך, מחשל אותך".

קשה לי להצביע על מכשול ו/או קושי מסוים שאני זוכר. מכשולים, קשיים ואתגרים תמיד יהיו...אבל תמיד צריך לזכור שכישלונות הם המפתח להצלחות גדולות. כישלון, עם כל הכאב שהוא נושא איתו, הוא בעל השפעה וערכים המאפשרים לנו ללמוד, להשתפר ואפילו להתעלות בהישגים שלנו.

5. איפה אתה רואה את עצמך בהמשך? איזה פרויקט או תפקיד היית רוצה לעשות בהמשך?

התפקיד הנוכחי הינו תפקיד מאתגר ומעניין, הייתי רוצה להמשיך לפתח ולהרחיב את התפקיד גם לתחומים אחרים כמו ניהול תחום היזמות בחברה שאותו אנו מפתחים בימים אלו ממש.

6. איזה שינוי היית מאחל לענף שלנו?

שמקצוע מנהל הפרויקט יזכה להכרה ולהערכה מקצועית. שהשיקול לבחירת מנהל פרויקט יהיה בעיקר איכותי ולא כמותי.

7. מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?

בזמנים קשים, חשוב מאוד לשמור על דברים בפרופורציה הנכונה. אתה עדיין לא הולך לישון רעב, ולא הולך לישון ברחוב, חשוב להיות אסיר תודה על מה שכן יש לך.

8. מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?

חשוב ביותר שהעובדים ידעו כי אתה מוביל מתוקף האישיות ולא מתוקף הסמכות

היה בן אדם, תמיד תקשיב לעובדים, שמור על קור רוח, צניעות ואמינות לאורך כל הדרך.

חזרה לכתבות ואירועים

חדשות ואירועים נוספים

קבוצת גדיש זכתה במכרז לניהול רשת המטרו במרכז הארץ
קבוצת גדיש זכתה במכרז לניהול רשת המטרו במרכז הארץ
אירוע | 30/11/21
קבוצת גדיש, המוחזקת על ידי אפי שורקא ומשפחתו, הבעלים של קבוצת SIG, זכתה יחד עם חברת אג'יס במכרז של החברה הממשלתית נת"ע ותנהל את רשת המטרו במרכז האר
סיום קורס "מיומנות ניהול" לנבחרת מנהלי פרויקטים בגדיש
סיום קורס "מיומנות ניהול" לנבחרת מנהלי פרויקטים בגדיש
אירוע | 02/08/22
היום נערך המפגש המסכם של קורס "מיומנות ניהול" לנבחרת מנהלי פרויקטים בגדיש, עם היועץ הארגוני שמלווה אותנו, האחד והיחיד-תדהר לב! ההנהלה המורחבת נכחה במפגש, ומנהלי הפרויקטים הציגו בפניהם את העבודות המסכמות שלהם לקורס, רעיונות יצירתיים ומעניינים שללא ספק יצעידו אותם ואת גדיש קדימה!!! בהזדמנות חגיגית זו הוענק כתב מינוי לטל אוזן, עם קידומו לתפקידו החדש […]
יום גיבוש מטה 08.06.2021
יום גיבוש מטה 08.06.2021
אירוע | 08/06/21
לאחר שנה בה לא נפגשנו במסגרת ימי גיבוש, שבוע עבר נפגשו כל עובדי המטה ליום גיבוש בו ערכנו סדנת בישול. הקבוצה נפגשה בשעות הבוקר בבית שימור יפיפה בתל אביב יפו –"מבשלים חוויה" והתנסו בסדנה איטלקית שכללה : פסטות, פיצות, יין טוב ועוד…. במסגרת יום הגיבוש, כהרגלה של קבוצת גדיש, ציינו את המצטיין/ת מטה שלנו- רונית […]